Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kadınların Diğer Kadınlarda Kıskandığı Şeyler Nelerdir?

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,970
master_T7k6P9u32T_1485_jang_wonyoung_ive.jpg

Kadınların diğer kadınlarda kıskandığı şeyler nelerdir?🖤

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,970
20230511_131105.jpg
1. Güzel kadınlar.

2. Zengin kadınlar.

3. Uzun kadınlar.

4. Güzel vücutlu kadınlar.

5. Zengin ve çalısmayan kadınlar.

6. Adet sancısı olmayan kadınlar.

Bunlar bir kaç netizenin yorumlari.
Sizinkileride bekliyorum😊⭐

Tenebris

CumberLay'in Fanboyu
Fanbase Starter
Tepki
3,946
Genelleme yapmak istemem, benim çevremden gordugum iliskisi olan hemcinslerini kiskananlar vardi. Sirf arkadasinin iliskisi var diye onun erkek arkadasiyla yakin olmaya calisanlari gordum. Tabii bu benim bir erkek olarak gordugum, kendi aranizda baska seyler olabilir.

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Ekli dosyayı görüntüle 178
1. Güzel kadınlar.

2. Zengin kadınlar.

3. Uzun kadınlar.

4. Güzel vücutlu kadınlar.

5. Zengin ve çalısmayan kadınlar.

6. Adet sancısı olmayan kadınlar.

Bunlar bir kaç netizenin yorumlari.
Sizinkileride bekliyorum😊⭐
Kendall Jenner kadar uzun boylu olamadığım için gördüğümde ayy ne hoş diye özendiğim doğru ama kimseyi kıskanacak kadar Koreli olmadım şükür anskdnsks

Sisi

Trainee
Tepki
414
Kıskanç birisi değilim ama adet sancısı olmayanları kıskana bilirim.Geçenlerde okulda sancı yüzünden neler çektiğimi anlatamam.En sonda revire gitmek zorunda kalmıştım.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Kıskançlık değil ama uzun kadınlara özeniyorum ayrı bi çekicilikleri var (genel olarak uzun insan çekiciliği) ama 170 ve 180 arası çünkü gerisi boyun ağrısı

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Galiba gündelik hayatlarında spora yer veren ve bu konuda gelişmiş kadınlar...
(şöyle tam takım ürünleri varsa aşırı imreniyorum paraları var alıyorlar iajaoajaojaoakaoaka)

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
Ben kadınları değil de şuana kadar gördüğüm bütün erkeklerin kirpiklerinin gür ve uzun olmasını kıskanıyorum

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
Fiziksel olarak güçlü kadınlar,regl ağrısı çekmeyenler,akademik başarılı olanlar,toplulukta iletişimi güzelce kuran,bana kıyasla daha özgür ruhlu bağımsız kadınları kıskanıyorum

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,889
Kıskançlık değil de. Kendi parasını kazanarak zengin olan ve adet sancısı çekmeyen kadınlara özeniyorum. (Adet sancısı çok fena ya)

Ü

Üye silindi 128

Kıskançlık değil de. Kendi parasını kazanarak zengin olan ve adet sancısı çekmeyen kadınlara özeniyorum. (Adet sancısı çok fena ya)
garip bir şey söyleyeceğim ben adet sancısını çok merak ediyorum… çünkü sadece bi kere yaşadım o da yıllar önceydi yürüyememiştim tek hatırladığım o

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,394
İyi bir kariyere sahip, kendi ayakları üzerinde durabilen, dışarıdan havalı ve güçlü gözüken kadınlara imreniyorum.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,889
garip bir şey söyleyeceğim ben adet sancısını çok merak ediyorum… çünkü sadece bi kere yaşadım o da yıllar önceydi yürüyememiştim tek hatırladığım o
Yürüyememek ne kelime. Uzandığım yerde nefesim kesiliyor benim. Hiç merak etme bu arada adet sancısını 😅. Eğer ağrısız geçiriyorsan bunun kıymetini bil, sadaka falan ver ksmsmksnsj