Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Baharlar Gelecek Mi?

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Kabine girmeden önce normaldi ama içerde 10 defa adımı söylediler aaa bir susun diyecektim (yaşlı bir kadını getirmişlerdi öne alacaklardı)
Aaa senin de şansına🥲
Benimki çok hızlı gelişti ya hemencecik katlayıp verdim
Bana seslenseler yanlış bir şey mi yaptım acaba diye korkudan giderdim herhalde

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Hala bitmedi şu sandıklar offffff

Ü

Üye silindi 128

ARKADAŞLAR ÇOK ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM Kİ BAHAR MAHAR GELMİYO SİNAN OĞAN MALUM PARTİYLE ANLAŞMIŞ İNANILMAZ KÖTÜYÜM ŞU AN VE DE SİNİRLİ off ya kkya acayip kızgınım mansuru çıkaracaktı niye kendi çıktı ki hdp terör örgütü ekonomiyi düzelticez mültecileri göndericez diyecekti bi de (bütün sitelerdeki anketlerde mansur başkan daima öndeydi hem de büyük bir farkla)

Ü

Üye silindi 25

ARKADAŞLAR ÇOK ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM Kİ BAHAR MAHAR GELMİYO SİNAN OĞAN MALUM PARTİYLE ANLAŞMIŞ İNANILMAZ KÖTÜYÜM ŞU AN VE DE SİNİRLİ off ya kkya acayip kızgınım mansuru çıkaracaktı niye kendi çıktı ki hdp terör örgütü ekonomiyi düzelticez mültecileri göndericez diyecekti bi de (bütün sitelerdeki anketlerde mansur başkan daima öndeydi hem de büyük bir farkla)
anketlere bakarsan kk de hep öndeydi. mansur'a doğudan asla oy gelmezdi. kk yürütebileceği en iyi seçim sürecini yürüttü ama tayyibin karşısına bizzat allahı getir o da kaybeder🤷🏻‍♂️ bu millete müstehak bazı şeyler

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Oğan , Tayyibi seçti ama ben oğan destekçilerinin ona vereceğini sanmıyorum. Daha çok Kılıçdaroğluna kayarlar gibi . Zaten iki tarafa da vermek istemeyip oğana veren bir kesim de var . Onlarınkini kk alır desek ilk turdaki ara birazcik kapanabilir .
Ya başa baş biter ya da Erdoğan yine alır

Ü

Üye silindi 128

anketlere bakarsan kk de hep öndeydi. mansur'a doğudan asla oy gelmezdi. kk yürütebileceği en iyi seçim sürecini yürüttü ama tayyibin karşısına bizzat allahı getir o da kaybeder🤷🏻‍♂️ bu millete müstehak bazı şeyler
eski anketlerden bahsediyorum 6lının adayı çıkmadan önceki,o zaman ya başa baş kalıyorlardı ya da ufacık bi farkla kk alıyordu ama mansur inanılmaz yüksek farkla alıyordu
doğuya gelince de kk hdp ile işbirliği yaptığı için oy geldi yoksa vereceklerini düşünmüyorum

Gamze

Trainee
Tepki
185
Ekonomiden de mültecilerden de bahsetmişti bu arada. Son zamanlarda hdp ile de mesafeliydi ama önceden demirt.s hakkında söylediklerini insanlar unutmadı. Aslında ne söylerse söylesin bazı orta yaşlı ve yaşlı kesim asla ona oy vermeyecekti. Ben zaten oylamanın sonucunun önceden bilindiği dusunuyorum. O kadar insana boşuna vatandaşlık verilmedi. Ve kizlar bize gelince artık dışarda daha dikkatli olmalıyız sahsen benim gelecek planım yurtdışına çıkmak çünkü 20 yıl sonra çok daha kotu olacak maalesef