Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gelecek Hakkında Planlarınız Neler?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Kendi paramı kendim kazanayım baska bir şey istemiyorum
Manifestlerimizi düzgün ve eksiksiz yapalım lütfen. Kendi paranızı asgari ücret olarak da kazanabilirsiniz, asgari ücretin 3-5 katı olarak da kazanabilirsiniz, ya da dolar üzerinden de kazanabilirsiniz. şldgkjşdfl İnanın bana bir işe girdikten sonra bu husus da inanılmaz bir önem kazanıyor, zira şu an asgari ücretle normal (bakın normal diyorum, iyi veya harika değil, dümdüz nefes alıp verdiğimiz bomboş bir hayat yani) bir hayat geçirmek immmmkansızzzz.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Manifestlerimizi düzgün ve eksiksiz yapalım lütfen. Kendi paranızı asgari ücret olarak da kazanabilirsiniz, asgari ücretin 3-5 katı olarak da kazanabilirsiniz, ya da dolar üzerinden de kazanabilirsiniz. şldgkjşdfl İnanın bana bir işe girdikten sonra bu husus da inanılmaz bir önem kazanıyor, zira şu an asgari ücretle normal (bakın normal diyorum, iyi veya harika değil, dümdüz nefes alıp verdiğimiz bomboş bir hayat yani) bir hayat geçirmek immmmkansızzzz.
Haklısın valla. Asgari ücretle de çalışılmaz ama sıfırdan iyidir diyorum yine

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Haklısın valla. Asgari ücretle de çalışılmaz ama sıfırdan iyidir diyorum yine
Emin ol, sıfırdayken en azından "daha dibi göremem" diyorsun, rahat oluyorsun. Ama asgari ücretle çalışırken parayı nereye yetireceğini düşünmekten geceleri gözüne uyku girmiyor. O yüzden biz en yükseği hedefleyelim de gerisi hallolur inşallah. dşgjgfkl

peamiess

Trainee
Tepki
279
cok bir beklentim yok ya su anlik tek istegim hayatimin duzene girmesi ondan sonrasinda siradan bir hayat yasasam da sorun degil mutlu ve huzurlu olayim yeter ama illa bir sey isteyeceksem o da ileride yapmayi istedigim seyleri cok dusunmeden rahatca yapabilecegim bir konumda olmak olur. o da zaten iyi bir meslek ve kazanc gerektiriyor tr sartlarinda biraz zor gibi

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Emin ol, sıfırdayken en azından "daha dibi göremem" diyorsun, rahat oluyorsun. Ama asgari ücretle çalışırken parayı nereye yetireceğini düşünmekten geceleri gözüne uyku girmiyor. O yüzden biz en yükseği hedefleyelim de gerisi hallolur inşallah. dşgjgfkl
Haklısın ne kadar yükseği hedeflersek o kadar iyidir

A

Anonymous (8843)

Herhangi bir şeyi keyif alarak yapabileceğim kadar iyileşmek ve çok para kazanmak

opia

Trainee
Tepki
127
okuduğum bölüm seneye biteceği için şu anlık hedefim kpss'ye hazırlanmak ama çap yaptığım için diğer bölümden kaynaklı olarak okulum uzadığından 1 sene hem çalışmayı hem de okumayı düşünüyorum. okulum biter bitmez zaten para biriktirmiş olacağım için yurtdışında yüksek lisans yapmayı düşünüyorum burs başvurularım da kabul olursa.